מי אנחנו


מי אנחנו
חברת ערמונים תקשורת בע"מ הוקמה בשנת 2010 כמוציאה לאור של ירחון הפנאי וסגנון החיים "חיים בעמק", שהופץ במשך כ- 10 שנים במרחב הכפרי של עמק יזרעאל, גליל תחתון ועמק חרוד, ונחשב למגזין המוביל באזור. עם הזמן הלכה החברה והרחיבה את סל שירותיה, וכיום אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרי תוכן ושירותים בתחום התקשורת השיווקית.

עם מאות כתבות שכתבנו ועשרות ראיונות רדיו שקיימנו, וכשבאמתחתנו יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ה- marcom, העיתונות, הפרסום והרדיו, אנו מספקים כיום ללקוחותינו סל שלם של פתרונות תוכן מקצועיים ואיכותיים, לדפוס ולדיגיטל.

בעלת החברה, גלית בצלאל, היא הכותבת הראשית ועורכת המגזין "חיים בעמק" משנת 2010, בעברה מנהלת תקשורת שיווקית בחברה ביטחונית מובילה בשנים 1995-2008, ומגישת התכנית "העיקר הבריאות" ברדיו "קול רגע" - הרדיו האזורי של הגליל והעמקים, בו שידרה מגוון תכניות בשנים 2008-2019. היא בוגרת לימודי כתיבה עיתונאית ותסריטאות ובעלת הכשרה כמאמנת אישית וקבוצתית מהיחידה להשתלמות ולהדרכה בביה"ס לחינוך באונ' בר אילן.

ביחד עם אנשי המקצוע שבחרנו בקפידה, אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו את השירות והמוצרים הטובים והמקצועיים ביותר, שיניבו את התוצאות הטובות ביותר!!!