מי אנחנו


חברת ערמונים תקשורת בע"מ הוקמה בשנת 2010 ע"י גלית ויפאור בצלאל, בני זוג בחיים ובעסקים. החברה החלה את דרכה כמוציאה לאור של מגזין הפנאי וסגנון החיים "חיים בעמק", המופץ מדי חודש בדיוור ישיר ל- 16,000 בתי אב במרחב הכפרי של עמק יזרעאל, גליל תחתון ועמק חרוד, ונחשב למגזין מוביל בגליל ובעמקים כבר יותר מ- 9 שנים.

עם השנים הרחיבה החברה את סל שירותיה, וכיום היא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים מעולם התוכן, הן במדיה המודפסת והן בדיגיטלית. וכשמדובר בתוכן, הכוונה היא לכל תוכן אפשרי - מכתבות עיתונאיות והודעות לעיתונות, דרך סיפורים אישיים, כתבות תדמיתיות ושיווקיות לעסקים, ועד מאמרי מומחה מקצועיים (כולל ביצוע תחקיר מקדים).

בנוסף, אנו מקיימים סדנאות כתיבה (Story Telling) והעצמה לבעלי עסקים, ועוסקים בבניית אתרי אינטרנט לעסקים קטנים ובינוניים, מתוך אמונה שאתרי אינטרנט, יפים ומעוצבים ככל שיהיו, לא יעשו עבורכם את העבודה, כל עוד התוכן לא יהיה כתוב בצורה נכונה, מדויקת וקולעת. שגיאות כתיב? לא בבית ספרנו.

מי שאחראית על כל נושא התוכן היא גלית בצלאל, הכותבת הראשית ועורכת הירחון "חיים בעמק", שבאמתחתה מאות כתבות תדמיתיות ושיווקיות שכתבה. גלית, בעלת יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום התקשורת השיווקית על כל גווניה, הן כשכירה והן כעצמאית, משמשת גם כמגישת התכניות "שישי בשש" ו"העיקר הבריאות" ומפיקת תכניות אקטואליה ברדיו האזורי של הגליל והעמקים – רדיו "קול רגע". היא בוגרת לימודי כתיבה עיתונאית ותסריטאות, ובעלת הכשרה כמאמנת אישית וקבוצתית מהיחידה להשתלמות ולהדרכה בביה"ס לחינוך באונ' בר אילן.

ביחד עם גלית והצוות, אנו מתחייבים שלקוחותינו יקבלו את המוצר הטוב ביותר, שיביא עמו את התוצאות הטובות ביותר!!!
מי אנחנו