50 גוונים של תוכן


50 גוונים של תוכן

בעולם העסקי התחרותי בו אנו חיים היום, אין זה סוד שתוכן איכותי נחשב למוצר שלא יסולא בפז, וזה מה שאנו יודעים לעשות הכי טוב. לכתוב. עסק שיספק תוכן בעל ערך ויספר את סיפורו בצורה ייחודית ומעניינת, יצליח לבדל את עצמו ולבלוט בין שלל מתחריו. אנו נראיין, נלמד ונדע להביא לידי ביטוי את הייחודיות והיתרונות הטמונים בכל עסק.

אנו נצבע את סיפורו של העסק שלך בגוון המיוחד שיבליט אותו ויגרום ללקוח הפוטנציאלי שלך לבחור דווקא בך. ביחד אתך נמצא את היתרונות הייחודיים רק לך, אלה שהופכים אותך לאחד, יחיד ומיוחד, מעבר למקצועיות, האמינות, השירות החם והיחס האישי.   

עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום המדיה והתקשורת השיווקית, אנו מתמחים בכתיבת כתבות עיתונאיות, תדמיתיות ושיווקיות לעסקים, מאמרי מומחה מקצועיים בכל תחום, תוכן לאתרי אינטרנט ולרשתות החברתיות, עלונים, מצגות, ספרי הדרכה, ניוזלטר חוץ ופנים ארגוני, ספרי הוקרה לעובדים שפורשים ועוד. בנוסף, אנו מעניקים שירותי תרגום עברית/אנגלית לחברות בארץ ובחו"ל. אנו עובדים גם עם צלמים ומעצבים גרפיים, מהטובים בתחומם, על מנת להעניק ללקוחותינו פתרונות כוללים. 

הנה רק טעימה קטנטנה מתוך מאות כתבות שכתבנו במהלך השנים:

כתבה על השתלת חיידקי מעיים - מרכז רפואי העמק

כתבה על מרכז הסרטן החדש של מרכז רפואי העמק

כתבת תדמית חנות Si Joli ברמת ישי

כתבת תדמית - פנינית היימן אירועים וטעמים בחותם אישי

כתבת תדמית - מדרה עבודות עץ

מאמר - חמישה כללים לכתיבה שיווקית שמביאה תוצאות (מתוך הבלוג "קצת מהכל" של גלית בצלאל)

"כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת"? נטרול התנגדויות במכירה - לא בכל מחיר! - (מתוך הבלוג "קצת מהכל" של גלית בצלאל)

כתבה שנכתבה עבור שירותי בריאות כללית מחוז צפון ופורסמה בכל עיתוני הצפון לכבוד ראש השנה תש"ף ראיון עם דר מרדכי דיין_מנהל מחוז צפון של הכללית.pdf

רפואה פרטית בהישג יד - כתבת תדמית על מרכז RMC רוזן מדיקל סנטר

ראיון עם ד"ר זיו רוזנבוים, מנהל מרכז רפואי "העמק" לסיכום שנת 2019 

מאמר מקצועי על הקשר בין גינון ביתי להפחתת סטרס

מעוניינים בהצעת מחיר לכתיבת תוכן? לחצו כאן